O Firmie:

            Nasza firma Zakład Usług Wod.-Kan. i Rem.-Bud. "ROLES" powstała w 1992 roku. Od samego początku realizujemy projekty i powierzone zadania z zakresu robót wodno-kanalizacyjnych oraz robót ogólnobudowlanych. Specjalizujemy się w układaniu kostki betonowej i granitowej. Wykonujemy place, parkingi, aleje, ścieżki ogrodowe, dróżki oraz drogi z elementów betonowych. Zrealizowaliśmy wiele projektów w ramach przetargów publicznych oraz na zlecenie inwestorów prywatnych m.in.

           tu konkretne przykłady:

- Plac przy ulicy ulicy Drewnianej, Kowalskiej, Gdańskiej, Podwale w Raciborzu oraz plac Jerzy Grud ulica Staszica w Raciborzu
- Sieć wodociągowa Bieńkowice oraz modernizacja sieci wodociągowej Borucin-Bieńkowice,
- Utwardzenie ścieżki drogowej "Hroza" Bieńkowice-Tworków oraz wokół stawu "Trzeciok".

           Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się bardzo wymagających zadań i zrealizować je w krótkim terminie. W naszej pracy wykorzystujemy materiały sprawdzonych dostawców. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie realizowanych projektów. Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie oraz jakość realizowanych zadań, a zadowolenie klientów stanowi dla nas priorytet.

© 2017 Roles